Skip to main content

Täienduskoolituse korraldamine

1. Koolitused toimuvad aastaringselt koolituskalendri ja vastava ajakava alusel.

2. Koolituse mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides, kus üks akadeemiline tund on 45 minutit.

3. Täienduskoolitused sisaldavad kontaktõpet, vajadusel praktilisi harjutusi ja iseseisvat õpet. Koolituse kogumaht määratakse eraldi iga täienduskoolituse õppekavas.

4. Koolituste õppekeel on vene keel või eesti keel. Iga koolituse õppekeel märgitakse täienduskoolituse õppekavas.

5. Koolitused toimuvad grupikoolitusena ja/või individuaalõppena. Individuaalõppe puhul viiakse koolitus läbi koolitatava vajadustest lähtuva individuaalse õppekava alusel.

6. Iga koolitatava koolitusest osavõtu kohta peetakse individuaalset arvestust koolituse osavõtulehe vormis ning igal koolituspäeval kogutakse koolitatavate allkirjad osavõtulehele koolitusel osalemise kohta, märkides koolituspäeva õppetundide arvu.

7. Koolitused toimuvad eelkõige koolituskeskuse esindustes Siduri 3, Tallinn, Harju maakond või Pioneeri 8, Kohtla-Järve linn Ida-Viru maakond või Kerese 3, Narva linn Ida-Viru maakond või koolituskeskuse poolt renditud ruumides, kus tehnilistest vahenditest on võimalik kasutada õppetöös vajalikke seadmeid ja vahendeid.

8. Koolituskeskusel on õigus tühistada koolituskalendris märgitud koolitus, kui koolitusele ei ole kogunenud koolituse toimumiseks eeldatavat arvu osalejaid.

9. Kõik pakutavad täienduskoolitused avalikustatakse koolituskeskuse veebilehel kus on loodud võimalus tutvuda täienduskoolitusasutuses järgmiste andmetega:

9.1 täienduskoolituse õppekorralduse alused;

9.2 täienduskoolituse õppekavad (Täienduskoolituse standard, RT I, 26.06.2015, 9);

9.3 täienduskoolituskursusega seotud täiskasvanute koolitajate nimed koos nende kompetentsust tõendava kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldusega;

9.4 täienduskoolituse tegevuse kvaliteedi tagamise alused;

9.5 loakohustusega täienduskoolituse läbiviimiseks antud tegevusloa andmed.